Školenie spojené s oddychom – Hotel Srdiečko

Ako lepšie využiť posledné dni v mesiaci, než získavaním nových informácií a následným oddychom v skvelom kolektíve? Práca sa u nás dá vždy prepojiť aj so zábavou a my sme veľmi radi, že máme príležitosti, ktoré v niektorých zamestnaniach nenájdete.

Posledné marcové dni sme si vychutnali v stredisku Chopok. Od 28. do 30.3. sme zavítali do Hotelu Srdiečko, kde boli pre nás pripravené školenia určené pre riaditeľov, okresných vedúcich a top GST. V pondelok sme diskutovali s jedným z našich partnerov v rámci finančnej skupiny, kde sme prebrali novinky z oblasti bánk, poistení a stavebnej sporiteľne. V rámci školenia sme si do portfólia doplnili rozširujúce informácie o produktoch či službách a v neposlednom rade sme získali nové kontakty na vybavenie ešte lepších podmienok pre našich klientov.

Nasledujúce dni sme mali možnosť preskúmať podmienky lyžiarskeho strediska Chopok, ktoré boli naozaj výborné. Počasie nám prialo a vďaka tomu sme si užili poslednú slnečnú jarnú lyžovačku. Ochutnali sme aj kulinárske špeciality z kuchyne reštaurácie Rotunda, kde sme sa zastavili na spoločný obed.

Vo večerných hodinách sme mali možnosť využiť wellness a masáže, pri ktorých si naše mysle aj telá oddýchli a načerpali nové sily na ďalší mesiac.

Napriek všetkým spomenutým možnostiam bolo na tomto pobyte najneoceniteľnejšie práve to, že sme sa mohli stretnúť s kolegami z riaditeľstva, ktorých sme dlhšie nevideli. Prebrali sme rôzne novinky, či už osobné alebo pracovné, absolvovali sme podnikateľské rozhovory a diskusie a opäť sme sa utvrdili v tom, že robíme to, čo nás baví. Preto ďakujeme celému riaditeľstvu za pekné 3 dni plné informácií a zážitkov.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.