Prečo podnikať s OVB Valentovičovcami? Vždy Ti budeme kryť chrbát

Rozmýšľate nad podnikaním vo finančnom sektore? Začnite s nami. Tu je niekoľko hlavných benefitov, ktoré vás možno presvedčia o tom pridať sa k nám, ak ste dosiaľ váhali.

kancelárie

Rozmýšľate nad podnikaním vo finančnom sektore? Čaká vás flexibilný pracovný čas, možnosť pracovať popri inom zamestnaní, atraktívny kariérny plán, ale aj obchodné či osobné príležitostí.

Tu je niekoľko hlavných benefitov, ktoré vás možno presvedčia o tom pridať sa k nám, ak ste dosiaľ váhali.

1. Flexibilný pracovný čas

V rámci spoločnosti je možné manažovať si svoj pracovný čas, zaradiť si jednotlivé aktivity a prispôsobiť si rozvrh tak, aby ste stíhali aj osobné aktivity, inú prácu či štúdium.

Aby sme si to priblížili, tak každý má možnosť zadefinovať si, v ktorých časoch bude pracovať. Je tu veľká sloboda v rámci pracovného času, napríklad môžete pracovať 3 hodiny doobeda a 2 poobede. Veľkým benefitom flexibilného pracovného času je aj fakt, že vstup do zamestnania je možný kedykoľvek, aj pokiaľ už pracujete a chcete začať podnikať popri aktuálne práci, popri štúdiu na vysokej škole alebo pri materskej dovolenke.

2. Atraktívny kariérny plán

V rámci spoločnosti existuje hierarchia a možnosť rastu, ktorá prichádza po splnení určitých podmienok.

Jasný kariérny plán je jeden z benefitov, ktorý osloví najmä z toho dôvodu, že v porovnaní s bežnými pracovnými pozíciami je nastavenie tejto štruktúry flexibilnejšie a dosiahnuteľnejšie, ak budete postupovať na základe stanovených pravidiel. V bežnom živote a najmä práci v korporáte do hry vstupujú práve faktory, ktoré nemožno ovplyvniť (známosti, rodinné vzťahy a podobne) čo sa v OVB podnikaní nemôže stať.

3. Kvalitné vzdelanie a zapracovanie

Pre vytvorenie úspešného podnikanie je dôležité neustále pracovať na svojich schopnostiach, preto je konštantný sebarozvoj podstatný pre napredovanie jednotlivca, a tiež správny chod firmy. Prostredie, ktoré sme vytvorili podporuje schopnosť sebarozvoja prostredníctvom tréningov vzdelávania, kurzov finančnej gramotnosti, online vzdelávania, školení na manažérske schopnosti, hry finančnej slobody a podobne.

Ak chcete začať vykonávať prácu finančného sprostredkovateľa je potrebné mať maturitu, registráciu v Národnej banke Slovenska, ktorá nás reguluje a vzdeláva v rámci sektorov a skúšok v NBS. Dôležité je povedať, že aj bez ekonomického vzdelania sa viete stať profesionálom, ktorý sa vie starať o portfólium klienta.

4. Finančná nezávislosť

Finančnú nezávislosť možno vnímať ako príležitosť naučiť sa pracovať s peniazmi efektívne, zhodnocovať ich a investovať, čo vám spolupráca s nami rozhodne prinesie. Finančná oblasť je dostatočne produktívna aj v čase krízy, čo je opäť veľké plus z perspektívneho hľadiska do budúcnosti. Je samozrejmé, že za finančnou nezávislosťou vedie dlhá cesta a za svoj úspech či neúspech si zodpovedáme sami. Nie je vôbec jednoduché ju získať, ale ak budete mať správne aktivity a tempo, určite je práca vo finančnom sektore správne prostredie pre jej dosiahnutie.

5. Stabilná spoločnosť

Jedným z benefitov je práca pre nadnárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí nielen na slovenskom, ale aj na zahraničnom trhu, a zároveň nám poskytuje vhodné podnikateľské podmienky pre rozvoj zručností.

Konkrétne spoločnosť OVB pôsobí na Slovensku už 30 rokov. Ďalším faktorom stability je aj práca vo finančnom sektore, čo sa preukázalo aj v čase pandémie ako stabilné pracovné prostredie.

Podnikanie u nás v spoločnosti vnímame ako stabilné aj z toho dôvodu, že sme sa vydali cestou jednotnej značky, ktorú prezentuje pod rodinnou – OVB Valentovičovi. Máme za sebou viac ako 10 rokov skúseností a preukázateľné výsledky, ktoré hovoria sami za seba. 

6. Technická podpora a inovácie

Je potrebné prispôsobiť sa technickým zmenám, ktoré zároveň prinášajú zrýchlenie, šetria čas a zjednodušujú prácu. Aktuálne je naša práca oveľa jednoduchšia, ako tomu bolo v minulosti, dokonca ju možno vo veľkej miere vykonávať nielen počítačom, ale aj mobilom. Máme k dispozícií portál, s ktorým pracujeme, pristupujem k online stretnutiam s klientmi a technická podpora je tiež na vysokej úrovni. Zaujímavá je aj možnosť uzatvárania zmlúv na diaľku.

7. Spoločensky zodpovedné podnikanie

Aj keď podnikáme na vlastnú zodpovednosť, zároveň sme tím, ktorý vystupuje práve pod rodinnou značkou. Je tomu tak preto, že vo firme máme rodinných príslušníkov, partnerov a prezentujeme sa tým aj vo verejnom mene. Veríme v to, že sila tímu je viac ako sila jednotlivca, preto držíme spolu a nikdy nenecháme nikoho v štichu.

Zodpovednosť pre nás znamená prísť každý deň do práce a mať pripravené veci k tomu, aby sme mohli efektívne fungovať. Zároveň sú to aj dobrovoľnícke aktivity, zdieľanie úspechov a vzájomná radosť z nich.

8. Spolupráca s top firmami a spoločnosťami

Aby sme poskytli čo najlepšie služby klientom, tak spolupracujeme s najlepšími firmami na slovenskom trhu, kde bojujeme za lepšie podmienky. Podstatné sú tiež vzťahy, ktoré si budujeme so spolupracovníkmi v jednotlivých inštitúciách, pričom tak dokážeme vybojovať lepšie podmienky pre klientov.

Medzi výhody patrí napríklad:

  • rýchle vypracovanie úverových zmlúv do 2 hodín,
  • poistná udalosť len do 1 dňa,
  • schválenie hypotéky do 1 hodiny,
  • možnosť spoľahnúť sa na prémiového partnera, ktorý je vždy nápomocný.

9. Obchodné príležitosti

Pri podnikaní sa objavia mnohé obchodné príležitosti, možnosť zoznámiť sa s novými ľuďmi, stretnúť odborníkov vo viacerých sektoroch, ktorých by ste pravdepodobne pri bežnej profesii nestretli. Súčasťou toho sú aj benefity, ktoré nám poskytujú naši finanční partneri – výhodná úroková sadzba, bezplatné produkty, auto na lízing, možnosti poistenia za zvýhodnené cenu. Celkovo ide o schopnosť zabezpečiť si lepšie podmienky a obchodné príležitosti, ktoré je dôležité vážiť si.

Jednou z našich najväčších obchodných príležitostí je aj to, koľko ľudí dokážeme prizvať do nášho podnikania a spraviť z nich podnikateľov.

10. Osobný rozvoj

Nástupom do firmy sa obklopíte množstvom inšpiratívnych ľudí, ktorí na sebe pracujú, dokážu povzbudiť a správne naladiť. Naučíte sa pracovať s emóciami, vizualizovať ciele a nastaviť si správne hranice. V rámci spoločnosti máte možnosť získať školenie s mentálnym koučom, ktoré veľmi posúvajú vpred.

Neváhajte nás kontaktovať, ak vás práca u nás zaujala. 🙂

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.