Vzdelávanie je pre nás prioritou

Mať jasnú víziu o napredovaní firmy nás dokáže ako tím skvele motivovať, a zároveň to vie ovplyvniť aj jej následný rast. Za jej výsledkami však stoja každodenné kroky, ktoré formujú budúcnosť, a preto je pre nás rozhodne prioritou vzdelávanie.

V polovici septembra sa takmer celé naše riaditeľstvo OVB Valentovičovci zišlo pri vzdelávacom evente, ktorý sme zorganizovali. Kariérna excelentnosť prebehla osobne v Nitre, pričom sme medzi sebou privítali aj nováčikov, keďže sa stále zameriavame na rozširovanie firmy a radi prinášame nové príležitosti v podnikaní aj začiatočníkom. Za každých okolností je našim cieľom vytvoriť prostredie, v ktorom sa budú ľudia vzdelávať po kariérnej aj osobnostnej stránke.

V rámci akcie prebehlo aj vyhodnotenie produkčného mesiaca, na základe ktorého dostalo 12 najlepších ľudí z riaditeľstva pozvánku na pracovnú poradu. Tá sa konala priamo v Šajdíkových Humenciach. Niekto by možno nesúhlasil s myšlienkou, že kombinovať prácu a zážitky vie byť skvelé riešenie, ale my naopak vnímame, že čím viac prehĺbime vzájomne vzťahy, tým lepšie a ľahšie sa dokáže nový kolega medzi nami adaptovať

Prioritnou témou našej porady bolo riešiť stratégiu do konca roka 2023, a tiež víziu na rok 2024. Mať plán a predstavu o fungovaní v budúcnosti je niečo, čo nás motivuje a ženie k lepším výkonom. Našim cieľom je zvýšiť kvalitu našich služieb a spokojnosť našich klientov a kolegov, ale zároveň nestratiť spoločenskú zodpovednosť voči práci, ktorú robíme.

Následne nás v rámci programu čakala aj tá zábavnejšia časť, ktorá dokáže komunitu sceliť. Tentokrát to bola ochutnávka rumov spojená s informačnou prednáškou s degustátorom. V každom poháriku sa ukrýval príbeh a dozvedeli sme sa oveľa viac o pôvode jednotlivých rumov. Na záver večera nás poctil svojou prítomnosťou krajský riaditeľ SLD Ján Jánošík, ktorý nám spríjemnil spoločný večer tým, že nám zahral.

Poradu sme ukončili spoločnými raňajkami v golfovom rezorte Šajdíkove Humence. Bol to skvelý víkend, ktorý bol dôkazom toho, že spojiť prácu a oddych vie byť prosperujúce. A tiež toho, že nikdy nekončiace vzdelanie vedie k úspechom.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.