Ing. Soňa Valentovičová, MSc.

Vitajte na mojej stránke!

Pravdepodobne ste sem nezablúdili náhodou 🙂 Vďaka mojej stránke vám chcem priblížiť seba, svoju prácu, svoje aktivity a prácu môjho dynamického tímu. Má slúžiť pre vás, mojich klientov a potencionálnych kolegov, ako nástroj, kde sa dozviete ako pracujem, čo je náplňou mojej práce a v akých životných situáciach viem nájsť pre vás riešenie…

Ako to vlastne celé začalo?

Oblasť, v ktorej momentálne podnikám, nepovažujem za náhodu. Financie a podnikanie ma sprevádzajú už od strednej školy. V štúdiu tejto oblasti som pokračovala na Ekonomickej univerzite v Bratislave v na prvom stupni v odbore zahranično-obchodné podnikanie. Inžinierske štúdium som ukončila v oblasti European Business and Finance na Fakulte obchodu a managementu na Vysokom učení technickom v Brne a zároveň aj na Nottingham Trent University – Nottingham Business School – v Nottinghame.

Vždy som chcela byť v danej oblasti odborníčka, ale nevedela som si predstaviť, že mám zastrešovať len jednu spoločnosť. Teraz, keď pôsobím v oblasti vzdelávania a sprostredkovania finančných služieb, viem pre mojich klientov vybrať to najvýhodnejšie riešenie. Je to pre mňa a pre mojich klientov obrovská výhoda, že si u mňa vedia porovnať viacero možností. Musím priznať, že v rámci našej profesie funguje celoživotné vzdelávanie, ktoré má OVB Allfinanz Slovensko, a. s. špičkovo zastrešené. Je to našou prioritou, robiť presne to, o čom hovoríme a udržať kvalitu našej práce na prvom mieste. Môžete sa o tom presvedčiť v článkoch, ktoré ja a moji kolegovia pre vás pripravujeme.

Dnes, po takmer 5 rokoch spolupráce s touto úžasnou partiou musím zhodnotiť, že naša práca sa stala naším životným štýlom, poslaním a zároveň každodenným dobrodružstvom. Spoločne s manželom, švagrinou a švagrom chceme vytvárať podporné, príjemné a rodinné prostredie pre všetkých, ktorí s nami spoločne zdieľajú túto krásnu myšlienku bez ohľadu na meno 🙂

Prajem vám všetkým príjemné čítanie a teším sa na najbližšie stretnutia spolu s vami…

Byť súčasťou rodinnej firmy Valentovičovci je výhodou

Naše rodinné podnikanie spočíva v tímovej práci. Rada hovorievam, že sila tímu je viac ako sila jednotlivca a toho sa aj pri vedení môjho tímu držím. Vypracovať profesionála z úplneho „laika“ je pre mňa výzvou, ktorú veľmi rada prijmem. Tak čekni, kto sme, čo ti ponúkame a prečo sa k nám pripojiť.