Začni kariéru s nami

"Pridaj sa k nám" - bolo motto dnešného workshopu s názvom Začni kariéru s nami.

Workshop pozostával z viacerých prednášok, ktoré sa niesli v duchu tvorby štrukturálnej firmy. Svoje vízie aj poznatky zo svojej praxe nám predniesli ja – Ing. Soňa Valentovičová, MSc. a Ing. Peter Valentovič.

Akou cestou sa dostať k svojmu cieľu, ako sa stať správnym lídrom, ako veľmi sú dôležité čiastkové ciele a meranie progresu, som mala možnosť priblížiť ja – obchodná vedúca Ing. Soňa Valentovičová, MSc. na prednáške pod názvom „Zapracovanie môjho tímu do výsledkov“ . Vysvetlila som ako zapracovávam ľudí do tímu,  ako spoločne plánujeme a nastavujeme si ciele. Táto prednáška bola venovaná taktiež téme strategického plánovania, ktoré uplatňujem aj vo svojom tíme. „Podstatné je si vedieť efektívne naplánovať celý deň, nielen prácu, ale aj náš voľný čas.“

Téme „Tvorba štrukturálnej firmy v praxi“ sa venoval okresný vedúci Ing. Peter Valentovič, ktorý zdôraznil potrebu neustáleho vzdelávania sa  a zároveň ako veľmi je dôležitá profesionalita a dôsledná príprava  pri práci s klientmi a s ľuďmi v tíme. Do pozornosti dal aj to, že ak chce človek napredovať musí vedieť kontrolovať svoje aktivity, zmerať svoj výkon a viesť si štatistiky.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.