Teambuilding- Hotel pod Lipou

Utužovanie kolektívu je jednoznačne jednou z vecí, na ktoré sa v žiadnej profesii nesmie zabúdať. Všetci dobre vieme, že ak pracujeme v príjemnom prostredí obklopení priateľskými vzťahmi, práca nám ide od ruky. Aj u nás sa staráme o to, aby sa naše vzťahy prehlbovali a skvalitňovali.

A čo je na takéto aktivity lepšie, ako príjemné prostredie Hotelu pod Lipou? V dátume 7.- 8.8.2021 sme sa ako pracovný kolektív spoločne presunuli do priestorov rezortu v Modre, ktorý ponúka viaceré možnosti. Okrem športových aktivít ako tenis či volejbal sme okúsili aj výhody skvelého wellnessu. Z gastronómie hotela sme si pochutnali na raňajkách vo forme švédskych stolov. Zábavu a oddych sme doplnili aj pracovnými povinnosťami počas spoločnej porady. Navyše sme si stihli vypočuť aj odbornú prednášku jedného z partnerov, takže sme odchádzali v dobrej nálade, oddýchnutí a plní nových informácií a plánov.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.