Po dvoch rokoch osobne! Kariérna excelentnosť ako ju poznáme.

Pandémia koronavírusu rozdelila nielen svet, ľudí, zdravotníkov a vlády, ale aj nás. Vplyv nového vírusu sme pocítili práve pri obmedzeniach na zhromažďovaní. Keďže naša práca sa zakladá na kontakte s klientmi a ich následnom zastupovaní pred spoločnosťami, nebolo zrovna jednoduché z celej situácie vykľučkovať bez ujmy. Naše aktivity sa samozrejme nezastavili, iba prebiehali v obmedzenom režime.

Medzi najväčšie zmeny počas pandémie patrila tradičná kariérna excelentnosť. Zvykom bolo, že sme sa každý mesiac spolu s kolegami, známymi a novými záujemcami stretávali v priestoroch kancelárií, aby sme si povedali čo to o našom podnikaní. Osobný kontakt je pri našej práci základným pilierom, pretože najviac informácií získate práve vtedy, keď sa s ľuďmi rozprávate „face to face“. Ale nakoľko bol práve tento spôsob komunikácie počas pandémie považovaný za luxus, museli sme svoje aktivity preniesť do online prostredia. Kariérna excelentnosť tak nezanikla, iba zmenila svoj charakter.

Dnes, po vyše dvoch rokoch, sa môžeme obzrieť späť a povedať, že pandémia nám nezabránila v tom, aby sme v našich aktivitách pokračovali. Nasvedčuje tomu aj fakt, že sme sa 12.3.2022 po presne 2 rokoch online sedení konečne stretli osobne, na prvej „pokoronovej“ kariérnej excelentnosti. Tieto semináre prebiehali v priestoroch našich kancelárií v Nitre. Pozostávali z prednášok od našich vedúcich, ktoré boli o čosi iné ako tie pred nimi. Všetci sme si uvedomili, že možnosť rozprávať priamo pred ľuďmi, mať od nich okamžitú odozvu a cítiť z nich záujem je presne to, prečo tieto semináre robíme.

Skvelá atmosféra, energia a chuť naučiť sa niečo nové. Sme veľmi radi, že sme sa mohli stretnúť s každým, kto mal záujem vypočuť si prečo je podnikanie s nami zaujímavé, čo sa z neho dá naučiť do života, či ako sa dá naplánovať deň tak, aby sme všetko stíhali. Tí, čo sa našej kariérnej excelentnosti už zúčastnili vedia, že sa neopakujeme stále dokola. Vždy sa snažíme priniesť nové informácietypy alebo rady či príklady zo života, ktoré by našim kolegom uľahčili ich cestu za snami. O to viac nás teší,  že sme sa po dvoch rokoch zišli v takom hojnom počte a ukázali sme si, aké sú pre nás tieto stretnutia dôležité.

Na záver by sme sa chceli poďakovať každému účastníkovi, prednášajúcemu a komukoľvek, kto priložil ruku k dielu. Vážime si váš čas, energiu a zápal, ktoré nás inšpirujú pri našej práci.
Ďakujeme a vidíme sa na ďalšej kariérnej excelentnosti.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.