Kariérna excelentnosť s Ing. Peter Valentovič

Ako si naplánovať vlastnú kariéru a byť úspešný v podnikaní - tieto témy boli základným pilierom prednášky pána Ing. Petra Valentoviča - Okresného vedúceho spoločnosti OVB Allfinanz, a. s.

Naším hosťom bol cieľavedomý, úspešný podnikateľ a líder svojej rozvíjajúcej sa firmy Ing. Peter Valentovič. Porozprával nám o svojej ceste v kariére finančného sprostredkovateľa a o cieľoch, aké má na najbližší rok.  Najväčšiu víziu vidí vo svojich ľuďoch, ktorých dennodenne rozvíja či už po odbornej alebo osobnostnej stránke. Drží sa hesla, že v podnikaní je dôležitá hlavne sila kolektívu a vytrvalosť.

Jeho odkaz znie:
,,Každý deň sa zamýšľam, kde sa momentálne nachádzame. Odpoveď nájdeme každý u seba. Myslím inak, konám inak, verím inak. A keď niečo neviem, učím sa od lepších. Najlepšia forma vzdelávania je stretávanie sa.“

Aj takéto myšlienky odzneli z úst Okresného vedúceho Ing. Petra Valentoviča, ktorý nám dal týmito slovami na záver jasný odkaz, ako kariérne rásť do najbližších mesiacov.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.