Chorvátsko Baška 2022- spoločná cesta

Je o nás známe, že sa prezentujeme rodinnými vzťahmi. Niekto si možno povie, že ide iba o prikrášlenie, ale my v OVB Valentovičovci vieme, že to má reálne základy. Ako kolegovia sa stretávame aj vo voľnom čase a pracovné vzťahy prerástli do tých osobných, kamarátskych. Dôkazom je ďalší spoločný výlet- dovolenka v Chorvátsku.

Leto už takmer skončilo a my sme jeho veľkú časť strávili v priestoroch kancelárií, u klientov či na pracovných stretnutiach. Poctivo sme pracovali a snažili sa plniť požiadavky klientov najlepšie a najrýchlejšie, ako sme vedeli. Naše pracovné nasadenie je vždy na najvyššom leveli, nakoľko životné situácie a okolnosti si nikdy nevyberajú a naši klienti sa na nás spoliehajú.

Avšak je prirodzené, že prácu musí občas vystriedať aj oddych a tak sme sa rozhodli zorganizovať spoločnú cestu do zahraničia. Nakoľko sa nám podarilo spojiť celkom početnú skupinu, rozhodli sme sa vybrať miesto, na ktoré sa dostaneme jednoducho a bez komplikácií. Chorvátsko spĺňalo všetky podmienky. A tak sme zbalili kufre a na dátum 28.8.-4.9.2022 sme vyrazili na Jadran.

Celá dovolenka prebiehala vo veľmi príjemnej atmosfére. Stretli sa tu kolegoviapriateliarodinydeti a samozrejme sa viacerým podarilo spoznať nové a zaujímavé tváre. V takejto podobe sa kolektív utužoval veľmi jednoducho a prirodzene. Na pláne bol okrem relaxu aj zábavný program. Využili sme more okolo nás a vyskúšali sme vodné aktivityPlavba loďou či hravý vodný areál boli skutočne skvelou aktivitou, ktorá sa páčila malým aj veľkým.

Na chuť si tu prišli aj praví gurmáni, ktorí si mohli užiť pestrú paletu chutí – od klasiky až po morské plody či iné špeciality. Po skvelom jedle mal každý príležitosť využiť čas podľa seba, či už pri drinku, na prechádzke či v spoločnosti.

Prostredie Bašky bolo naozaj nádherné. Krásne pláže a pohľad na dych-berúce výhľady sa naskytol našim aktívnym športovcom, ktorí sa išli prebehnúť po okolí ostrova Krk. Príroda a more ich dobili energiou, ktorú neskôr využili pri denných aktivitách.

Veríme, že spoločne strávené chvíle na tohtoročnej dovolenke si užili všetci zúčastnení. Už teraz sa tešíme na ďalšie roky a nových kolegov či priateľov, ktorí sa do nášho kolektívu budú chcieť pridať.

Kolektív OVB Valentovičovci

A áno, aj takéto výhody ponúka práca v našom kolektíve. Nejde iba o dovolenku či benefity. Umožňujeme Vám spoznávať nové miesta či ľudí a tvoriť priateľstvá, ktoré môžu prerásť aj do rodinného puta

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.